Охтирська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 9 Охтирської міської ради Сумської області

!-- HotLog --> 1.3;

Всеукраїнська акція "Дай руку, першокласнику!"

«Перший клас – це душа школи! Важливо, щоб вона була радісною і світлою. А залежить це від першого вчителя. І саме цій категорії вчителів потрібно найкраще підготуватися до навчального року. Тим більше, що з першого вересня 2012 року початкова школа починає нове життя за новими Державними стандартами, програмами і підручниками. А починається школа з наших дорогих і любих першокласників. Тож давайте і всі ми, дорослі громадяни України, подамо їм руку, і зустрінемо привітною посмішкою. Ну і звичайно – подарунками!».

Заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський

Шановні батьки!

Запрошуємо Вашу дитину на навчання

до 1 класу Охтирської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 9.

Ми пропонуємо належні умови навчання та виховання Вашої дитини,

дворазове харчування та відвідування

групи продовженого дня, яка працює за рахунок бюджету.

За довідками звертатись по телефону:

2-21-75  з 8-00 до 16-00

Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №9

в рамках Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику!»

• Вивчено  основні положення нормативно-правових документів стосовно початкової школи.

• Підготовлено  та проведено засідання МО вчителів початкових класів «Готовність початкової школи до впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

• Проведена робота з майбутніми першокласниками та їх батьками.

• Оновлено  навчально-дидактичний комплекс з усіх предметів навчального плану та     наочно-роздатковий матеріал.

• Проведено День відкритих дверей для майбутніх першокласників та їх батьків.

• Проведено батьківські збори для батьків майбутніх першокласників «Шестирічна дитина. Яка вона?», «Як допомогти дитині у навчанні».

• Організовано індивідуальні консультації психолога з майбутніми першокласниками.

• Проведено роботу з батьками першокласників щодо проходження медичного огляду дітей.

• Створено належні умови для організації гарячого харчування учнів.

•  Підготовлено класну кімнату для прийому першокласників.

•  Облаштовано ігровий куточок у класній кімнаті.

nbsp;fs_14margin-left: -35.45pt;